Gribet - Hydraulika siłowa

722 282 101

gribet hydraulika siłowaGRIBET Sp. z o.o. to firma o profilu inżyniersko-handlowym której zadaniem jest dostarczanie Klientom w pełni dopasowanych do ich potrzeb rozwiązań głównie z zakresu hydrauliki siłowej i mechaniki maszyn.

Aby, jak najlepiej wykonać to zadanie stale rozwijamy: nasz zespół aby jeszcze lepiej wykonywać powierzone nam zadania i być zaufanym partnerem tych, którzy nas wybrali; nasze usługi aby tworzyć indywidualne rozwiązania, spełniające potrzeby każdego Klienta w najbardziej efektywny dla niego sposób.

Cel naszej działalności realizujemy pamiętając że Firma to nie tylko logo, ale przede wszystkim Ludzie - wyłącznie od nich zależy, czy potrzeby naszych Klientów będą spełnione i jak będą spełnione. Fundamentem firmy Gribet jest zespół specjalistów, którego celem jest sprostanie oczekiwaniu naszych Klientów. Jesteśmy świadomi tego, że skoncentrowanie się na potrzebach Klientów jest jedyną drogą do sukcesu - konsekwentnie podążamy nią od początku istnienia naszej firmy.

W życiu występujemy w różnych rolach - każdy z nas bywa Klientem, partnerem w biznesie, usługodawcą, pracodawcą, czy pracownikiem. Aby nie pogubić się w gąszczu tych ról opieramy się na fundamentalnych zasadach takich jak: uczciwość, lojalność, zaufanie, szacunek do ludzi, etyka.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym sklep.gribet.pl